Новини фонду

11.03.2016

Змінено правила надання пільгових кредитів! Тепер кредити для громадян стали більш доступні

Завантажити оновлені Правила надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селіПостановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року №115 внесено зміни до Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі.

Основні зміни

Передбачено першочергове надання кредитів учасникам бойових дій в зоні антитерористичної операції та можливість отримання таких кредитів внутрішньо переміщеним особам з територій проведення АТО, які виявили бажання працювати та проживати в сільській місцевості.

Передбачено можливість отримання кредиту різними соціальними верствами сільського населення - як самозайнятих громадян, які працюють в особистих селянських господарствах, так і працюючих у суспільному виробництві. Раніше офіційне працевлаштування в сільській місцевості було обов'язковою умовою для отримання пільгового кредиту, наразі це обмеження знято. 

Через зростання реальної вартості будівельних матеріалів збільшено граничні розміри кредиту, а саме тепер передбачено:  

  • на нове будівництво – 300 000 грн.; 
  • на добудову/реконструкцію житла – 150 000 грн.; 
  • на придбання житла – 200 000 грн.; 
  • на спорудження інженерних мереж – 50 000 грн.

Дані зміни до Правил набрали чинності 4 березня 2016 року.

Завантажити оновлені Правила надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі>> (.pdf)Повернення до списку