Новини фонду

24.01.2017

"Власний дім" - впровадження регіональних програми у 2016 році

Ну що ж, 2016 рік позаду. Січень - місяць підсумків та аналізу проробленої роботи за попередній рік. Не виключенням є і наша програма. Асоціація "Власний дім" представила зведені показники впровадження регіональних програм за 2016 рік.

І що ж ми маємо. А маємо ми просто шалену різницю по областях.

Фінансування регіональних програм "Власний дім" у 2016 р.

Надання кредитів за регіональними програмами "Власний дім" у 2016 р.

Згідно представлених даних можемо виділити TOP-5 областей, стан впровадження програми "Власний дім" в яких просто відмінний :). Це Херсонська, Закарпатська, Вінницька, Волинська та Запорізька області. В цих областях фінансування у 2016 році склало відповідно 22,1 млн.грн, 19,2 млн.грн, 13,9 млн.грн, 12,5 млн.грн та 10,6 млн.грн. Загальний обсяг фінансування регіональних програм «Власний дім» по всій Україні у 2016 році склав 133,4 млн.грн. Отже, фінансування у TOP-5 областей перевищує половину загального обсягу (59%).

У фінансуванні областей-передовиків левову частку складають кошти місцевих бюджетів та інших джерел (в середньому 80%). Чи то місцеве керівництво має більшу симпатію до своїх фондів чи то реально розуміє важливість даної програми, але в цих областях допомога селу ну дуже вагома.

За рахунок такого потужного фінансування в цих областях відповідно більша кількість сімей отримала кредити, більше введено житла в експлуатацію.

В нашій Тернопільській області важливість даної програми ніби і розуміють. Але на всіх рівнях (область, район, громада) відповідь одна: "Немає грошей". Тому наш фонд м'яко кажучи "пасе задніх", ну майже, бо є фонди в яких стан справ ну зовсім "down and out".

Повернення до списку