Новини фонду

25.09.2017

"Свіжа кров" для програми "Власний дім" з державного бюджету. Спроба №2

Напевно зразу у вас виникає питання - чому "свіжа кров" і чому "спроба №2".
Справа у тому, що останній раз із загального фонду держбюджету кошти на програму "Власний дім" виділялися ще у 2009 році. А без таких ресурсів ця програма фактично крутиться на одному місці. Нові вливання дали б можливість розростися організму - більше і більше сільського населення отримували б підтримку у вигляді пільгового кредитування на покращення їх житлових умов.

Відновити фінансування із загального фонду планувалось ще на початку минулого року, про що ми писали у новині "Бути чи не бути? Мільярд гривень з держбюджету на пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників". Але спроба не вдалася.

На сьогодні ряд народних депутатів України внесли на розгляд Верховної Ради України пропозиції та поправки до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» № 7000 від 15.09.2017 р. щодо видатків із загального фонду у сумі 530 млн.грн. на бюджетну програму 2751430 «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла». З цього питання у Верховній Раді відбувся брифінг народних депутатів України, в якому прийняв участь заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Олександр Кодола.


Спільними стараннями народних депутатів, Мінрегіону, асоціації "Власний дім" та обласних фондів, маємо надію, що все таки фінансування програми із загального фонду держбюджету відновиться.

Далі буде… 


Повернення до списку