Новини фонду

23.03.2018

Держаудитслужба провела у фонді перевірку

Протягом 4-го кварталу 2017 року - 1-го кварталу 2018 року Західний офіс Державної аудиторської служби України в Тернопільській обл. провів аудит виконання бюджетної програми "Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла в Державній установі "Тернопільський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі".

Кілька місяців аудитори досконало вивчали документацію і звітність фонду, особові справи позичальників , кредитні договори, аналізували нормативно-правову базу, що пов'язана з програмою, збирали публічну інформацію із ЗМІ і навіть провели анонімне анкетування теперішніх і майбутніх позичальників. Їх завданням було дослідити "виробничий" процес - від затвердження програм Міністерством, обласними і районними адміністраціями до видачі кредиту "кінцевому споживачу" і повернення коштів. Хоча в письмовому заключені глобальна мета аудиту прямо не висвітлена, але вочевидь такою є взагалі доцільність існування програми, адже аудити проведено по всіх аналогічних фондах, таких як тернопільський.

До якої істини докопалися аудитори? Їх офіційні висновки і пропозиції тут >> Читаємо про наші слабкі і сильні сторони .Повернення до списку